Võrkaiad on kruntide eraldamisel enamlevinud aiatüüp. Seda eelkõige materjalide soodsa maksumuse ning võrreldes teiste aiatüüpidega ka odavama paigalduse tõttu. Samuti on korralikult paigaldatud võrkaiad tugevad ja vastupidavad. Puitaed vajab 5-6 aasta tagant ülevärvimist, võrkaed tuleb paari-kolme aasta tagant üle vaadata ja vajadusel võrku pingutada.

Võrkaiad jagunevad võrgu tüübilt kaheks: keevisvõrgust aiad ja punutud võrgust aiad. Mõlema tüübi valmis aia maksumus jääb samasse suurusjärku, erinevus seisneb visuaalses väljanägemises. Aia materjalidena kasutatakse kuumtsingitud või rohelisi PVC kattega (RAL 6005) materjale ja kinnitusvahendeid. Võrgu hind kallineb traadi jämeduse suurenedes ja võrgu silma suuruse vähenedes.

Postideks kasutatakse üldjuhul spetsiaalseid võrkaedadele mõeldud metallposte, kuid kasutada võib ka puitpostide või olemasolevaid metall- või kivipostide.

Võrkaia paigaldamisel kasutame spetsiaalseid kinnitus- ja pingutusvahendeid.

Kvaliteetse tulemuse tagamiseks paigaldame üldjuhul aedu üle 2,5 mm läbimõõduga traadist ning üle 45 mm läbimõõduga postidega.

Võrkaiad

Võrkaiad – müük ja paigaldus kõikjal Eestis

Paigaldame võrkaedu kõikjal Eestis. Teostatud töödele anname kolmeaastase garantii!

Kui aedade ehitus tundub kallis, siis pöördu meie poole, sest saame sulle pakkuda kvaliteetseid piirdeaedu mõistliku hinnaga.

Hinnapäringule kiire vastus

Selleks, et saaksime sulle hea pakkumise teha, võta meiega ühendust ja saada hinnapäring aadressil info@aiacentrum.ee või helista telefonil +372 5258 076.

Vajadusel tuleme kohale, vaatame objekti üle ja leiame koos kohapeal sulle sobiva lahenduse. See on loomulikult tasuta.

Vaata lisaks veel ka neid materjale: