Loomavõrk on oluline aia osa juhul kui on vaja piirata metsloomade juurdepääsu noorele metsale, põllule, köögiviljaaiale või mõnele muule istandusele.

Samuti piiratakse loomavõrguga kaitseala, kui seal elavaid loomi kaitsta tahetakse. See on mõeldud ka koduloomade kaitseks metsloomade eest ja metsloomade kaitseks maanteele sattumise eest.

Loomavõrk

Miks valida loomavõrk?

Selle soodne hind ja lihtne paigaldus võimaldavad kiirelt tarastada suuri alasid. Müüme järgmiste kõrgustega loomavõrku: 0,6 m; 0,8 m; 1,0 m; 1,2 m; 1,5 m ja 2 m. Rullis on 50 m.

Kuna maapinna lähedal liiguvad väiksemad loomad, siis on meie võrk maapinna lähedal väiksemate   horisontaaltraatide vahedega ja kõrgemal suurematega. Vertikaalsete traatide vahed on 15cm (150 mm.). Punutud traatvõrk on vastupidavuse huvides tsingitud ja halli tooniga, et loomad aeda paremini märkaks.

Postidena kasutame hinnalt soodsamaid süvaimmutatud puitposte või tavalisi võrkaia poste. Neid ei ole tarvis betooni valada, vaid surutakse maapinda spetsiaalse tööriistaga. Nii on tara püstitamine ka märksa kiirem, mistõttu ka soodsam.

Võrreldes keevisvõrguga on loomavõrk ligikaudu poole soodsam.

Loomavõrkude müük üle terve Eesti

Loomavõrke müüme ja paigaldame kõikjal Eestis. Teostatud töödele anname kaheaastase garantii!

Kui aedade ehitus tundub teile kallis, siis pöördu meie poole, sest saame sulle pakkuda kvaliteetseid piirdeaedu mõistlikku hinnaga.

Hinnapäringule kiire vastus

Selleks, et saaksime sulle hea pakkumise teha, võta meiega ühendust ja saada hinnapäring aadressil info@aiacentrum.ee või helista telefonil +372 5258 076.

Vajadusel tuleme kohale, vaatame objekti üle ja leiame koos kohapeal sulle sobiva lahenduse. See on loomulikult tasuta.

Vaata lisaks veel ka neid materjale: