Piirdeaed kaitseb sinu aeda võõraste eest. Meie poolt korralikult ehitatud ja paigaldatud piirdeaed pakub sulle suuremat privaatsust, mistõttu saad rahus oma aeda saata ka oma lapsed või lemmikloomad.

Meie suurest valikust leiad kindlasti sellise piirdeaia, mis summutab müra ning hoiab eemale võõrad silmapaarid.

Piirdeaed

Piirdeaed, mis võib sinu majaga sobida

  • Metallaed
  • Puitaed
  • Lippaed
  • Võrkaed
  • Paneelaed

Väravad – tiibväravad, liugväravad ja jalgväravad

Sinu piirdeaed on ole täiuslik ilma korraliku väravata. Võib juhtuda, et teinekord on endal raske otsustada, millist konkreetset värava tüüpi eelistada. Sellisel juhul võta meiega kindlasti ühendust. Hetkel pakume sulle järgmiseid väravaid:

Tiibväravad

Väravate täide vastavalt aia tüübile – puit, paneel, võrk, varb jne. Tiibväravaid on võimalik tellida tellida kuumtsingituna või kuumtsingituna + pulbervärviga kaetuna. Vajaduse korral võimalik teha tiibväravaid, mis avanevad 180 kraadi.

Liugväravad

Erinevalt tiibväravatest võimaldavad liugväravad sõidukite mugavamat hoovi pääsemist, sest enamasti on nad täisautomaatse avamise ja sulgemise süsteemiga.

Liugvärava üks suur eelis on veel ka asjaolu, et tema jõuga avamine ei ole eriti lihtne, mistõttu on see värava tüüp ka üsna turvaline.

Jalgväravad

Müüdavate jalgväravate mõõtudele me piire ei sea ja valmistame täpselt sellise nagu kliendile vaja.  Viimistleda saab seda tüüpi väravat kõikides RAL toonides krunt + pulbervärvituna ja kuumtsingituna.

Värava automaatika

Piirdeaed ja sinna juurde kuuluv aia värav vajab aeg-ajalt ka ka korralikku väravaautomaatikat. Pakume oma valdkonna tuntud ja tunnustatud kaubamärkidelt (Sommer, NICE, BFT, Liftmaster) pärinevat värava automaatikat. Vajadusel saame selle automaatika ka juba olemas olevale väravale paigaldada.

Liugvärava automaatika

Vastavalt oma värava kasutustihendusele saad meie käest värava automaatika nii koduseks kui väga tiheda kasutusega väravalt. Meie suures valikus on ka väga võimsate mootoritega mudeleid, lisaks õhkjahutusega mudeleid, mis sobivad ka väga suure kasutustihedusega väravale.

Tiibvärava automaatika

Tiibväravatele paigaldatava automatika üles seadmine ei võta üldjuhul väga kaua aega. Kui süsteemi korralikult ja sihipäraselt kasutada, siis on tegu lahendusega, mis töötab tõrgeteta aastaringselt.

Piirdeaedade ehitus paigaldus kõikjal Eestis

Piirdeaedu, väravaid ja väravaautomaatikat paigaldame pakume kõikjal Eestis. Teostatud töödele anname kolmeaastase garantii!

Kui aedade ehitus tundub kallis, siis pöördu meie poole, sest saame sulle pakkuda kvaliteetseid piirdeaedu mõistliku hinnaga.

Hinnapäringule kiire vastus

Selleks, et saaksime sulle hea pakkumise teha, võta meiega ühendust ja saada hinnapäring aadressil info@aiacentrum.ee või helista telefonil +372 5258 076.

Vajadusel tuleme kohale, vaatame objekti üle ja leiame koos kohapeal sulle sobiva lahenduse. See on loomulikult tasuta.