Tiibväravad on töökindlat ja üsna laialt levinud.  Saab kasutada nii automaatikaga kui ka ilma.

Tiibväravatele lisatava automaatika üles seadmine ei võta üldjuhul väga kaua aega. Kui süsteemi korralikult ja sihipäraselt kasutada, siis on tegu lahendusega, mis töötab tõrgeteta aastaringselt.

Tiibvärava automaatika

Selle lahenduse puhul tasub silmas pidada, et kuna tiibvärava automaatika avab väravad hoovi sisse kahele poole ja värav ei ole mõeldud lume lükkamiseks, siis talvisel ajal pead värava töökindluse tagamiseks tegelema lumekoristusega.

Kui see töö siiski värava hooleks jätta, on tõrked ja probleemid garanteeritud. Samuti tekivad suure lumevalli kuhjudes ja sulades ning uuesti jäätudes kahjustused mehhanismil ja tõrked värava töös. Seega on lumekoristus antud väravatüübi puhul kohustuslik.

Tiibväarava automaatika saad reguleerida maksimaalselt suurele jõule, mis lükkab ka paksu lumekihi eest, aga kui värava avanemisele peaks ette jääma auto, inimene, koer vms. takistus, siis võivad kahjustused väga tõsisteks osutuda.

Lumelükkamistest tekkivaid kahjustusi ja sellest tulenevaid remonttöid ei hõlma ka meie väravaautomaatikale pakutav garantii.

Antud väravat tuleb kasutada vaid sihipäraselt jälgida ohutust ja ettekirjutusi. Sellisel juhul on meie väravad töökindlad ja täidavad oma ülesannet hästi.

Tiibväravad

Tiibväravad: müük ja paigaldus üle terve Eesti

Tiibväravad ja tiibvärava automaatika, mida me paigaldame saavad kaasa kolmeaastase garantii. Teenust pakuma kõikjal Eestis.

Kui aedade ehitus tundub kallis, siis pöördu meie poole, sest saame sulle pakkuda kvaliteetseid piirdeaedu mõistliku hinnaga.

Hinnapäringule kiire vastus

Selleks, et saaksime sulle hea pakkumise teha, võta meiega ühendust ja saada hinnapäring aadressil info@aiacentrum.ee või helista telefonil +372 5258 076. Vajadusel tuleme kohale, vaatame objekti üle ja leiame koos kohapeal sulle sobiva lahenduse. See on loomulikult tasuta.

Vaata lisaks veel ka neid materjale: