Väravad ja aiad – nende müük, ehitus ja paigaldus on tegevusvaldkond, millega oleme tegelenud mitmeid aastai.

Väravad ja aiad on piirdeaedade lahutamatu osa, kui sa ei tea milliseid väravaid valida, võta meiega ühendust – aitame sind meeleldi. Oma tegevuses oleme eesmärgiks seadnud pakkuda kliendile hea hinnaga kvaliteetset teenust.

Meile on tähtis klientide rahulolu, seda näitab ka fakt, et üle poolte tellimustest tuleb kas varasematelt klientidelt või siis on keegi meie tööd soovitanud. Oma klientidele pakume terviklahendust, kuid soovi korral võib klient materjalid ise hankida ning meie teostame ainult paigalduse.

Väravad ja aiad

Väravad ja aiad, mida me pakume

Aedade ehitus

Metallaiad

Metallaiad on rahva keeles tuntud varbaedade nime all. Metallaedade all mõeldakse mõnikord veel ka veel ka võrkaedasid ja paneelaedasid. Kuivõrd metallaiad on valmistatud korralikust materjalist, nad on kokku keevitatud, kuumtsingitud ja üle värvitud, siis on tegu on väga ilmastikukindla ja vastupidava aiaga.

Puitaiad

Puitaed on enamlevinud aiatüüp esiaedade ehitamisel ja seda põhjusega: kuivõrd puit on materjalina väga mitmekülgne, siis saab seda kasutada sisuliselt kõikvõimalike aiaprojektide puhul.

Selleks, et puitaiale eriomast ilmet anda, saab välimuse muutmiseks kasutada laia materjalivalikut ja erinevaid värve. Nii saad oma aiale anda täiesti omanäolise ja originaalse ilme.

Paneelaiad

Paneelaed, täpsemalt keevispaneelaed või kergpaneelaed on aia tüüp, mida kasutatakse tihti suurte alade piiritlemiseks – koolid, staadionid, tootmis- ja laohooned.

Võrkaiad

Võrkaed on  meie aedade hulgas kõige soodsamaks lahenduseks, millega näiteks kiiresti ja mugavalt krunte eraldada. Neid kohti, kus esmatähtis on korrektsus ja soodne hind, on tegelikult palju rohkem. Mõned näited: pargid, mänguväljakud, maamajad, tööstushooned, staadionid,  koolimajad ja väga paljud teised avalikud hooned.

Jalgväravad

Müüme ja paigaldame jalgväravaid kõigis mõõtudes. Jalgväravaid on võimalik tellida kõigis RAL toonides krunt + pulbervärvituna ja kuumtsingituna.

Väravad on võimalik varustada fono, videofono, elektriluku või elektriluku vastusega. Väravate täide vastavalt aia tüübile – puit, paneel, võrk, varb vms.

Väravad, mida me ehitame ja paigaldame

Tiibväravad

Väravatele on võimalik lisada automaatika, tabaluku aasad, maariivid, GSM juhtimine. Väravate täide vastavalt aia tüübile – puit, paneel, võrk, varb jne.

Tiibväravaid on võimalik tellida kõigis RAL toonides krunt + pulbervärvituna või kuumtsingituna. Vajaduse korral võimalik teha tiibväravaid, mis avanevad 180 kraadi.

Liugväravad ehk lükandväravad

Väravatele võimalik lisada automaatika, GSM juhtimine. Väravate täide vastavalt aia tüübile – puit, paneel, võrk, varb jne.

Liugväravaid võimalik tellida kõigis RAL toonides krunt + pulbervärvituna ja kuumtsingituna. Liugväravate valmistamisel kasutame tehase relssi, mis tagab pikaajalise töökindluse.

Paigaldame liugvärava vundamente metallifirmadele, kes valmistavad väravaid, kuid betoonitöid ise ei teosta.

Väravad ja aiad teemaga seoses vaata lisaks veel ka neid materjale: