Aialippide müük ja aiamaterjalide müük Aiacentrum OÜ-lt. Kui sul on soov ise aed paigaldada, võite saata meile hinnapäringu aiamaterjalide kohta. Teeme sulle vastavalt aia andmetele täpse pakkumise, kus on arvestatud kõik õiged materjalid ja kogused.

Kuna turul on saadaval väga erineva kvaliteediga aiamaterjale, siis võid meilt alati nõu küsida milliseid materjale eelistada ja valida.

Aialippide müük

Aialippide müük

Aialipid on puitaia üks olulisemaid materjale. Puitaia lipid paigaldatakse aia ehituse käigus põõnadele (põiklatile) vertikaalselt. Üks hea omadus, mida aialipid aia omanikule annavad on asjaolu, et nende mõõtusid, värvi ja kuju omavahel kombineerides on võimalik oma aiale omapärane välimus anda.

Aialippidest sõltub suures osas see, milline sinu aed välja nägema hakkab. Seega tasub enne aia või aiamaterjalide tellimist aialippidele eraldi tähelepanu pöörata.

Aiavõrkude müük

Aiavõrk on võrkaia paigaldamisel üks olulisemaid elemente. Võrkaia ehitamiseks pakume kahte hinnalt sarnast  aiavõrku: keevisvõrku ja punutud võrku.

Aiavõrgu hind suureneb traadi paksuse suurenedes ja võrgusilma vähenedes. Samas tuleb silmas pidada, et lisaks hinnale suureneb ka aia valmistaja seisukohast oluline element – aiavõrgu tugevus.

Loomavõrkude müük

Loomavõrk on oluline aia osa juhul kui on vaja piirata metsloomade juurdepääsu noorele metsale, põllule, köögiviljaaiale või mõnele muule istandusele.

Samuti piiratakse loomavõrguga kaitseala, kui seal elavaid loomi kaitsta tahetakse. See on mõeldud ka koduloomade kaitseks metsloomade eest ja metsloomade kaitseks maanteele sattumise eest.

Aiapostide müük

Igale aiatüübile on vaja paigaldada sobivad aiapostid. Samamoodi, nagu töö tegemist hõlbustab kvaliteetne tööriist, kiirendavad paigaldustöid ja teevad töö mugavaks ka õiged aiapostid.

Tasub enne aia ehitamist ikka meeles pidada seda, et valede postide kasutamine võib muidu ilusa aia välimust rikkuda nii, et tulemus ei jää selline nagu oodatud. Kui võrgu või paneelide vahetus käib lihtsalt ja ilma suuremate kulutusteta, siis postide vahetus on uue aia ehitusestki kulukam.

Aiapaneelide müük

Aiapaneelid on tehtud metalltraatidest koosnevaid ja valida on kahe tüübi vahel – 3D paneelid ja 2 D paneelid.

Aiapaneelid on tehtud selliselt, et traadid on risti kokku keevitatud- vertikaalselt ja horisontaalselt. Sellest tuleneb ka nimi – keevispaneelid ja keevispaneelaed.