Väravaautomaatika, mida me pakume, on pärit oma valdkonna tuntud ja tunnustatud kaubamärkidelt. Vajadusel paigaldame automaatika ka juba olemas olevale väravale.

Väravaautomaatika, mis on töökindel aastaringselt

Pakume juhtivate brändide (BFT ja Sommer) ülimalt töökindlaid automaatikasüsteeme, mistõttu kõik väravaautomaatika süsteemid on töökindlad kõigil neljal aastaajal.

Lisaks paigaldame ka BFT JA SOMMER  töökindlaid tõkkepuid.

Väravaautomaatika

TIIBVÄRAVA AUTOMAATIKA

Tiibväravatele paigaldatava automatika üles seadmine ei võta üldjuhul väga kaua aega. Kui süsteemi korralikult ja sihipäraselt kasutada, siis on tegu lahendusega, mis töötab tõrgeteta aastaringselt.

Selle lahenduse puhul tasub silmas pidada, et kuna automaatika avab väravad hoovi sisse kahele poole ja värav ei ole mõeldud lume lükkamiseks, siis talvisel ajal pead värava töökindluse tagamiseks tegelema lumekoristusega.

Kui see töö siiski värava hooleks jätta, on tõrked ja probleemid garanteeritud. Samuti tekivad suure lumevalli kuhjudes ja sulades ning uuesti jäätudes kahjustused mehhanismil ja tõrked värava töös. Seega on lumekoristus antud väravatüübi puhul kohustuslik.

Automaatikat on võimalik reguleerida maksimaalselt suurele jõule, mis lükkab ka paksu lumekihi eest, aga kui värava avanemisele peaks ette jääma auto, inimene, koer vms. takistus, siis võivad kahjustused väga tõsisteks osutuda.

Lumelükkamistest tekkivaid kahjustusi ja sellest tulenevaid remonttöid ei hõlma ka meie väravaautomaatikale pakutav garantii.

Antud väravat tuleb kasutada vaid sihipäraselt jälgida ohutust ja ettekirjutusi. Sellisel juhul on meie väravad töökindlad ja täidavad oma ülesannet hästi.

LIUGVÄRAVA AUTOMAATIKA

Meie valikust leiab mudelid vastavalt kasutustihedusele. Need on mõeldud nii koduseks kui väga tiheda kasutusega asutustele, sest valikus on ka väga võimsate mootoritega mudeleid, lisaks õhkjahutusega.

Meie pakutavad väravaautomaatikad on väga nutikad – mõistagi avavad väravaid puldid. Paljudel kordadel tellitakse ka lahendus, mille korral kasutatakse GSM avanemist, st telefoniga avamist.

Väravaautomaatika võimaldab seadistada oma värav automaatselt avanema ja sulguma pärast läbisõitu (või peale avanemist määratud aja järel). Värava kõrvale võib paigaldada vilkuri, mis näitab kaugelt kas automaatika hakkas tööle. See on hea juhul, kui värav avatakse kaugemalt. Nii on tagatud, et värava juurde jõudes on juba värav avanenud ja seega ei pea värava taga selle avanemist ootama.

Väravaautomaatika on külmumiskindel. Voolukatkestuse korral saab väravat käsitsi sulgeda ja avada. Suur pluss on veel ka see, et väravaautomaatika töötab vaikselt.

Liugvärava puhul on suurimaks sujuva töö tõrkeks see kui värav upub lumme. Halb on ka see kui lume sulades ja uuesti jäätudes võib jää sattuda värava liikuvate osade vahele. Sellised tööd ei kuulu garantii alla.

PAIGALDAME LISAKS:

  • Elektriluku
  • Elektriluku vastuse
  • Gsm juhtimise
  • Fonoluku
  • Videofono (nii mustvalgelt kui värviliselt)
  • Koodvalimise
  • Avamisnupu

Väravaautomaatika müük ja paigaldus üle terve Eesti

Väravaautomaatikat paigaldame pakume kõikjal Eestis. Teostatud töödele anname kolmeaastase garantii!

Kui aedade ehitus tundub teile kallis, siis pöördu meie poole, sest saame sulle pakkuda kvaliteetseid piirdeaedu mõistliku hinnaga.

Hinnapäringule kiire vastus

Selleks, et saaksime sulle hea pakkumise teha, võta meiega ühendust ja saada hinnapäring aadressil info@aiacentrum.ee või helista telefonil +372 5258 076. Vajadusel tuleme kohale, vaatame objekti üle ja leiame koos kohapeal sulle sobiva lahenduse. See on loomulikult tasuta.

Vaata lisaks veel ka neid materjale: