Piirdeaedade ehitus on tegevusvaldkond, millega oleme tegelenud palju aastaid. AiaCentrum OÜ põhilisteks tegevusvaldkondadeks on aedade ehitus: võrkaiad, puitaiad, kergpaneelaiad, väravad, kuivsegusoklitega aiad, lintvundamentidega aiad ja väravate automaatika.

Piirdeaedade ehitus üle terve Eesti

Muude töödena teostame terrasside ehitust, teekivide paigaldust ja talvel lumekoristust. Oma tegevuses oleme eesmärgiks seadnud pakkuda kliendile hea hinnaga kvaliteetset teenust. Meile on tähtis klientide rahulolu, seda näitab ka fakt, et üle poolte tellimustest tuleb kas varasematelt klientidelt või siis on keegi meie tööd soovitanud.

Oma klientidele pakume terviklahendust, kuid soovi korral võib klient materjalid ise hankida ning meie teostame ainult paigalduse.

Paigaldust pakume kõikjal Eestis. Teostatud töödele anname kaheaastase garantii!

Kui sind huvitab kvaliteetne piirdeaed mõistlikku hinnaga, siis saada palun hinnapäring info@aiacentrum.ee või helista telefonil +372 5258 076 . Vajadusel tuleme kohale ja leiame koos kohapeal sobiva lahenduse. See on loomulikult tasuta.

Pidevalt suureneva töömahu tõttu vajame oma meeskonda uusi inimesi. Pakume tööd piirdeaedade paigaldajale ja automaatika hooldajale-paigaldajale. Oma CV ja palgasoov saata info@aiacentrum.ee

Piirdeaedade ehitus